Haber

21 Mayıs Şanslı Top Sonuçları Açıklandı: 21 Mayıs Şanslı Top Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Milli Piyango tarafından her hafta Çarşamba ve Pazar akşamları düzenlenen Baht Top çekilişinde bu akşam haftanın son karşılaşması gerçekleşti. Noter ve Milli Piyango yetkililerinin eşlik ettiği çekiliş saat 20.00’de canlı yayında tamamlandı. Şansına güvenenlerin 5+1’i vurarak büyük ikramiyeyi kazanmak için oynadığı Lucky Ball’da 21 Mayıs Pazar günü yapılan çekiliş sonuçları aranmaya başlandı. Peki 21 Mayıs Pazar günü Baht Balosu kazandıran numaralar ne oldu? 21 Mayıs Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 21 Mayıs Baht Topu sonuçları…

21 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Şans oyununun merakla beklenen Milli Piyango oyununda Şans Topu’nda haftanın son çekilişi 21 Mayıs Pazar günü bu akşam saat 20:00’de gerçekleşti. 5+1’i kazananın büyük ikramiyeyi kazanacağı şanslı top çekilişi sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde takipçileriyle paylaşıldı. 21 Mayıs Pazar günü Şans Topu sonuçları sayfası için sayfamızdan sonuçlar ekranına göz atabilirsiniz.

21 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

21 Mayıs Şans Topu’nda kazandıran numaralar; 5, 13, 17, 18, 20 ve 7 oldu. 5+1 olması mümkün olmazken 1.825.598,54 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

21 MAYIS BAHT TOP SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

habermenemen.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu