Haber

Altay Bayındır, Manchester United’ın ilk Türk futbolcusu oldu

Altay Bayındır Manchester United’la 4 yıllık sözleşme imzaladı. Böylece National Glove, İngiliz grubunun transfer ettiği ilk Türk futbolcu oldu.

ALTAY’IN MALİYETİ

F.Bahçe’den Altay’ın bedeline ilişkin yapılan açıklamada, “Kulübümüz, milli kalecimiz Altay Bayındır’ın transferi için İngiltere Premier Lig gruplarından Manchester United FC ile 5 milyon euro yüzde 20 bonservis bedeli karşılığında anlaştı. müteakip satıştan pay ve satış fiyatının 10 milyon avroyu aşması halinde 1 milyon avro ek ücret.” Milyon euroluk hisseler için anlaşmaya varıldı.” ifadeleri kullanıldı.

“CUMHURBAŞKANIM HER SEFERİNDE ARADI VE GÜÇLENDİRDİ”

Fenerbahçe’ye veda eden Altay Bayındır, “Fenerbahçe’ye hiçbir zaman kırgınlığım olmayacak. Taraftarlarımıza ve herkese teşekkür ediyorum. Arkamda durduğu her an için başkanımıza teşekkür ediyorum. Sonrasında telefonda çok konuştuk. Maçlarda bizi aradı ve destekledi. Bizi her zaman destekledi. Taraftarlar beni çok sevdiği için ufak tefek şeyler oldu. Beklentiden dolayı çok fazla sevgi var. Ben her zaman daha yükseğe yükselmeye devam edeceğim. Olacak. dalgalanmalar ama dimdik duracağım. Sonu hayırlı olsun. Kalbim ve aklım hep F.Bahçe’de olacak. Umarım kupa bizim elimizde olur. İşte buna çok ihtiyacımız var. Büyük F.Bahçe taraftarına ihtiyacımız var. F.Bahçe’nin başarısı “Bu sadece bardakla ölçülmez. Bunu herkes biliyor. Ani sonla her şey olabilir. Burada herkes canla başla çalışıyor. Kimsenin kötü bir niyeti yok. İnancımız aynı. İnşallah güzel olur. Ama her zaman bir arada kalalım.” söz konusu.

gungorenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu