Haber

Gazeteci Cem Seymen Hıncal Uluç’un Ölümünün Ardından Defne Joy Foster’a Yapılan ‘Su Testisi’ Yorumunu Unutmadı

Hıncal Uluç’un hayatını kaybetmesinin ardından birçok isim paylaşımda bulundu. Gazeteci Cem Seymen’in toplumsal medyada yaptığı paylaşım ise gündem oldu. Bizler de sizin için derledik.?

Geçmiş devrin en çok gündeme gelen gazetecilerinden olan 83 yaşındaki Hıncal Uluç, geçtiğimiz gün hayatını kaybetti biliyorsunuz ki…

Böbreklerini kaybettikten sonra kan zehirlenmesi yaşayan gazeteci, 10’a yakın ameliyat oldu ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Gazetecinin ardından birçok kişi başsağlığı mesajlarını iletirken büyük bir kitle de öfkesini dile getirdi.

Kendisi, sevilen oyuncu Defne Joy Foster’ın hayatını kaybettikten sonra ‘Su testisi su yolunda kırıldı…’ açıklamasını yapmıştı.

Defne Joy Foster, Kerem Altan’ın evinde ölü olarak bulunmuştu ve ölüm nedenenin astım ilacıyla birlikte alkol alınması olarak açıklanmıştı.

Hıncal Uluç, konuyla ilgili yazısında ‘Ölmüş.. Allah rahmet eylesin.. Lakin bu türlü bir beşere, öldü diye hürmet duymamı kimse benden beklemesin..’ sözlerini söylemişti.

Devamında da ‘Kimse de, onu Azize ilan ederek, gençliğin önüne ‘Rol model’ diye koymaya kalkmasın..Defne Joy Foster’in ölüm sebebi bilinmiyor.. Astım hastasıymış. Fena halde sarhoşmuş. Bilinen o.. Alkol mü?. Son zamanlarda zararı bilimsel araştırmalara konu olan, bir nevi doping, enerji içeceklerinin aşırı kullanılması mı?. Uyuşturucu mu?. 10 gün içinde Adli Tıp gerçeği açıklayacakmış..Öğreneceğiz.Ama benim görüşüm değişmeyecek. Defne’nin mevti tipik bir ‘Su testisi, su yolunda kırıldı’ olayıdır!..’ cümlelerini lisana getirmişti.

Ünlü gazetecinin hayatını kaybetmesinin akabinde 11 yıl evvel söylediği kelamlar unutulmadı.

Ve ünlü isimlerden de bahisle ilgili paylaşım geldi.

?

Gazeteci Cem Seymen de o isimlerden bir tanesi oldu.

Ünlü isim Twitter hesabında yaptığı açıklamada ‘Bir kibir anıtının derin zalimliğini ben de unutmadım.’ dedi. Açıklamanın tamamı da ise şu biçimde…?

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu