Haber

Jorge Jesus’un Brezilya basınına sızan ses kaydı

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, Flamengo’nun futboldan sorumlu yardımcısı ve ikinci lideri Marcos Braz ile görüşmesine ilişkin Brezilya basınına açıklamalarda bulundu.

UOL’de yer alan haberde, Jorge Jesus’un Brezilyalı bir gazeteciye açıklamalarda bulunduğu ve bu ifadelerin telefonda ses kaydı olduğu belirtildi.

İşte Jorge Jesus’un konuşması:

“Günaydın dostum! Türkiye sabah 10, Brezilya ile aramızda 6 saat fark var. Neden Brezilya’da çok para istiyorum diyorlar ve benimle anlaşamıyorlar bilmiyorum. … Konu ne bilmiyorum ama gerçek şu ki Marcos Braz benimle Flamengo hakkında konuştu.”

“Türkiye’de ligin bitmesine 1,5 ay var”

“Marcos Braz şimdi gitmemi istedi, ben de yapamayacağımı söyledim. Kendime biraz zaman vermem gerektiğini söyledim. Hatta başkanla konuşmak için zamana ihtiyacım olduğunu söyledim. Ligin bitmesine 1,5 ay var.” Türkiye’de.”

“Braz bana geçici bir teknik direktör getireceğini söyledi”

“Bana geçici bir yönetici getireceğini söyledi. ‘Tamam’ dedim. Beni bir haftadan fazla bekleyemeyeceğini söyledi. Sorun değil, bu iyi.”

“Paradan bahsetmedim bile”

“İnsanların Flamengo’ya gitmememin mali nedenler yüzünden olduğunu düşünmelerini istemiyorum. Çünkü daha Marcos Braz’a para bile vermedim. Daha şimdiden dünyayı istediğimi söylüyorlar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu