Haber

Küfür Edip TikTok’u Kapattıracağını Söyledi: Serdar Ortaç Sebebini Açıkladı

Bu aralar sürekli magazin gündeminde yer alan Serdar Ortaç, her açıklaması ve paylaşımıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde canlı yayın açan ünlü şarkıcı, TikTok’un kendisine kısıtlama getirmesi üzerine ağza alınmayacak küfürler savurdu. Serdar Ortaç, izleyenleri hayrete düşüren paylaşımın nedenini açıkladı.

Son dönemde sosyal medyanın öne çıkan ismi Serdar Ortaç, konserleri ve müziğinin yanı sıra eski eşi ve TikTok yayınlarıyla yaşadığı kavgalarla da adından söz ettiriyor.

Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan TikTok, Serdar Ortaç’ın platformdaki yayınında küfür etmesi üzerine ünlü şarkıcıya kısıtlama getirdi.

Bu durum karşısında sessiz kalmayan Ortaç, canlı yayında tepkisini gösterdi. TikTok’a hakaret ederek tekrar kısıtlama talebinde bulundu.

Ortaç “Türkiye’de TikTok’u yasaklamazsam o çocuk benim. Selçuklu’dan Osmanlı’ya kadar 3500 yıllık Türk milletine diz çöktürebileceğinizi mi sanıyorsunuz?” Sözleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

Ünlü müzisyen, küfür içeren TikTok görseliyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Sinir krizi geçirdiğini iddia eden Ortaç, 2 şişe viski içtiğini söyledi.

“Orada ben değilim. 2 şişe viski, 10 hap. TikTok’u nasıl kapatabilirim? Umarım devlet bunu yapar. Bir hastalık, MS, içki içmek. ”

Ortaç, sözlerine şöyle devam etti: “Benim suçum yayın açmak, alkol içmek, üstüne saçma sapan konuşmak. Benim hatam, pislik olmam, başka bir şey değil.”

Pek çok şarkısıyla anılan Serdar Ortaç, söylediği küfürler nedeniyle annesinin kendisine kızdığını belirtti.

Peki konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlarda buluşalım…

varto-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu