Haber

Milli Voleybolcu İlkin Aydın’a ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’

Milli Voleybolcu Aydın’a ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’

Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü, Türkiye A Milli Voleybol Takımı adına Milli voleybolcu Aydın’a takdim edildi.

Üsküdar Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Törende ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’ Türkiye A Milli Voleybol Takımı’na verildi.

Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’ Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan ve Rektör Prof. Dr. Türkiye A Milli Voleybol Takımı adına Nazife Güngör, Milli Voleybolcu ve Üsküdar Üniversitesi İrtibat Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 1. Sınıf Öğrencisine.

Şampiyonada giydiği imzalı formayı hediye etti.

İlkin Aydın, kendisine şampiyonluk müsabakalarında giydiği Milli Takım oyuncularının imzasını taşıyan formayı hediye etti.

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel Bağlantı ve Tasarım bölümü öğrencisi olan milli voleybolcu Birinin Aydın, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Türkiye’de hem meslek sahibi olmanın hem de eğitim görmenin ne kadar zor olduğunu sanırım biliyorsunuz. Bana bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim, çünkü spor ne kadar meslek haline gelirse gelsin olası sakatlıklar nedeniyle her zaman durma noktasına gelebilir. Bu yüzden her zaman elimde bir diploma olsun istedim. Şu ana kadar çok çabaladım ve şu anda Üsküdar Üniversitesi’nde olduğum için çok mutluyum. “Bana bu fırsatı veren herkese teşekkür ediyorum”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-ozalp.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu