Yaşam

Müge Anlı’nın kızı Lydia hangi yarışmaya katıldı? Lidya Müge Akdağ hangi programda yer aldı?

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Çiftin 15 yıllık evliliği 2008 yılında sona erdi. Müge Anlı’nın bu evliliğinden 2002 yılında Lidya Müge adında bir kızı dünyaya geldi. Peki Müge Anlı’nın kızı Lydia hangi yarışmaya katıldı? Lidya Müge Akdağ hangi programda yer aldı?

MÜGE ANLI KIZI LIDYA HANGİ YARIŞMAYA KATILDI?

Müge Anlı’nın Ramazan ayında Lydia’nın yarışma programına katıldığı ortaya çıktı.

Koç Üniversitesi’nde Hukuk okuyan Lidya, okul arkadaşlarıyla birlikte Asuman Krause’nin sunduğu Aileler Yarışıyor programına katıldı.

MÜGE ANLI KIZI LİDYA KİMDİR?

Müge Anlı ile olan evliliğinden Lidya adında bir kızı olan Burhan Akdağ, özgeçmişini kendi sözleriyle şöyle anlatıyor:

İlkokul, ortaokul ve lise yıllarımda arkadaşlarım bana “İleride çok iyi bir gazeteci olacaksın” derdi. 83 yılında başladığım gazeteciliğimi 33 yıldır sürdürüyorum. 50 yıldır, yarım asırdır fotoğraf çekiyorum. Güneş Gazetesi ile başladım. Haftalık Şey Gazetesi’ne, ardından da Tan Gazetesi’ne geçtim. Tan’ın Tan olduğu ve milyonlar sattığı dönemlerde çalıştım. Sabah Gazetesi kuruldu. Sabah’a taşındım. Günaydın Gazetesine geldim. Foto Spor’da çalıştım. İlk Alem Dergisi’ni ben çıkardım. Televizyonla ilk kez Alem’de tanıştık. dergi Alemi programını yaptık. Oradan Kanal 6’ya geçtik. Top Secret Dergisi ve programını yaptık. Ayrıca büyük ilgi gördü. Daha sonra manşet dergiyi yaptım. İbrahim Tatlıses’in Randevu Dergisi’ni hazırladım. Bunlar hep biliniyor. Bunun dışında görsel ve yazılı medyada birçok imzam vardı. Kanal 6, Star TV, Show TV, Kanal D, ATV gibi pek çok kanalda çalıştım, çalışmadığım kanal kalmadı diyebilirim.

3 kez evlendim ama 2 eşim var. Müge Anlı ile iki kez evlendim. Bir gün tartıştık, boşanmak istediğini söyledi. Bana da ‘Eğer boşanmazsan…’ denildi. Ertesi gün boşandık. Sonra evlendiğimiz gün tekrar evlendik.

3 çocuğum var. İlk eşimden bir oğlum ve bir kızım var. Oğlum Metehan Amerika’da inşaat mühendisi. Kızım Aslıhan burada müzik öğretmeni. Müge Anlı’nın yanında olan kızım Lidya şu anda okuyor. Ben aynı zamanda bir dedeyim. Oğlum Metehan’ın Azra ve Arya adında 2 kızı var. Onlar da Amerika’da yaşıyorlar.

haberdoganyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu