Haber

TOKİ TV Afyonkarahisar çekilişini canlı izle! YouTube Afyonkarahisar TOKİ çekilişi izle linki! Afyonkarahisar TOKİ çekilişi Full HD CANLI!

TOKİ sosyal konut projesi için milyonlarca vatandaş başvurdu. Adaylar heyecanla çekilişi bekliyor. Afyonkarahisar TOKİ çekilişi takip edilmek isteniyor. İşte Afyonkarahisar TOKİ çekilişi canlı izle! YouTube Afyonkarahisar TOKİ çekilişi izle linki! Afyonkarahisar TOKİ çekilişi Full HD CANLI!

TOKİ AFYONKARAHİSAR ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Afyonkarahisar ilinde kura çekimi yapılacak. çekilişi takip etmek için TOKİ İZMİR KURULU ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına gençlerden emeklilere, engellilerden şehit ve gazi yakınlarına kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların toplu konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini ve bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, “Kasım ayında sona eren arsa ve işyeri başvurularımızı Kasım ayına kadar uzattık. 15. Tabi ki ilk temellerimizi 25 Ekim’de, 40 gün sonra Cumhurbaşkanımızın onuruyla attık. İlk çekilişimize 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlayacağız.” söz konusu.

Konutların teslim süresi ile ilgili olarak Bakan Kurum, “Söz verdiğimiz gibi 250 bin konutumuzu 2 yılda teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yaptık, yapıyoruz” ve milletimiz için en iyisini yapacağız.” Söz konusu.

2023 TOKİ AFYONKARAHİSAR KURULU ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN CANLI?

TOKİ, TOKİ 4. etap çekiliş takvimini Twitter hesabından paylaştı. Afyonkarahisar TOKİ çekilişi 8 – 9 Mart tarihlerinde takvimde yapılacak.

AFYONKARAHİSAR 2023 TOKİ ÇOK PARASI SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Şırnak ve Ardahan illerinde ilk çekilişimizi 7 Kasım Pazartesi günü başlatıyoruz. Hayırlı olsun.” sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak toplu konut düzenlemesi tamamlandı. TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinden ve e-Devlet’ten sorgulanabiliyor.

urla-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu