Haber

Tolga Çevik’ten Evlilik İtirafı! Meğerse bu işin içine doğmuşmuş: “On dakika içinde evleneceğimizi biliyordum.”

Ünlü komedyen Tolga Çevik, Ceyda Düvenci’nin programına konuk oldu. Bam Başka Sohbetleri programında Düvenci’nin sorularını yanıtlayan Çevik’in evliliğine ilişkin itirafları dikkat çekti. Tolga Çevik’in istekli ve kararlı bir kişiliğe sahip olduğunu kanıtlayan 13 yaşındaki notundan, “O gün 10. dakikada evleneceğimizi biliyordum” sözlerine kadar itirafları sizi çok şaşırtacak!

İşte Tolga Çevik’in sözleri…

Tolga Çevik, Bam Başka Chatler programına Ceyda Düvenci’nin konuğu oldu. Programda Çevik’in “Bizimki aşk evliliğiydi” sözleriyle başlayan itirafları dikkat çekti.

Aile hayatından çocukluğuna, kariyerinden başarısının sırlarına kadar pek çok konuya samimi cevaplar veren Tolga Çevik’in aşk hikayesi içinizi ısıtacak.

2004 yılında Özge Yılmaz’la evlenen Tolga Çevik, özel hayatını kamuoyundan uzakta yaşamayı tercih ediyor. Ancak ünlü komedyenin ailesine olan düşkünlüğü hemen hemen herkes tarafından biliniyor.

Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz ile 2004 yılında evlenen Tolga Çevik, ’10 dakika içinde’ evlenme kararı aldı.

Tolga Çevik ‘Seninle evleneceğimizi biliyorsun değil mi?’ Daha sonra eşi Özge Hanım ile evleneceğini anladı!

Tolga Çevik’in “Tanıştığınız gün evlenmeye mi karar verdiniz?” sorusuna cevabı Programın sunucusu Ceyda Düvenci’nin sorusu herkesi şaşırttı!

Çevik, ‘O gün saat 10’uncu dakika civarındaydı… Buluştuk, merhabalaştık, sohbete başladık. ‘Seninle evleneceğimizi biliyorsun, değil mi?’ Söyledim. “Biliyorum” dedi. Söz, nişan vs. tanıştığımızda henüz çok gençti, dolayısıyla 3 yıl sonra evlendik.’ diyerek yüreklerimizi ısıttı.

Tolga Çevik, çift olarak çok sevdikleri ve unutamadıkları bu anıya inanmayanlara şahitlik yapmayı da ihmal etmedi. Ve sözlerine şöyle devam etti: “Çoğu insan buna inanmıyor, Rıza Sönmez’imiz şahittir, inanmayanlar ona sorabilir.”

“Bu, hayatımızın çok değerli bir anısı” diyen Çevik, “Kalbime dokundu. O da ondan doğdu” diyerek hepimizi bu aşka hayran bıraktı.

‘Çocuk istiyoruz o halde evlenmeliyiz’ diyerek evlenen çiftin Tuna adında bir kızları ve Tan adında bir oğulları var.

Bu sevimli aileye övgüler sunalım! ?

Tolga Çevik’in “Hırslı değilim, istekliyim” itirafı bir sırrı daha ortaya çıkardı!

Yetenekli oyuncu ve komedyenin bu günlerin geleceğini genç yaşta bildiği ortaya çıktı. Ceyda Düvenci’nin programda paylaştığı bilgiye göre Tolga Çevik, 13 yaşındayken “Bir gün herkes beni tanıyacak” yazısını annesine verdi.

7 yaşından beri oyunculuğa ilgi duyduğunu belirten Çevik, başarısını hırsına değil ‘isteğine’ bağladı.

haberdogankent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu