Teknoloji

Dead Island 2’nin çıkışına çok az kaldı: Çıkış fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, zombi temalı açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu Dead Island 2’nin çıkış fragmanını yayınladı. Çıkış fragmanında oyun içerisinde bölümler, karakterler, atmosferler ve dahası bizlere aktarılıyor.
 
Dead Island 2 bu hafta geliyor
 
 
 
Ölümcül virüslerin hızla yayıldığı bir dünyada yer aldığımız Dead Island 2 oyununda tek yapmamız gereken hayatta kalmak. Hayatta kalmaya çalışacağımız bu yapımda açık dünyada çeşitli görevler yapacak, hayatta kalan kümelere yaklaşacak, çeşitli silah ve aletler elde edeceğiz.
 
Farklı zombi türlerinin bulunduğu Los Angeles / California şehrinde istediğimiz gibi dolaşıp, çevreyi araştırıp çeşitli kaynaklar toplayabileceğiz. Bulduğumuz kaynaklarla birlikte yeni aletler – silahlar üretebileceğimiz, geliştirebileceğimiz ve tamir edebileceğiz.
 
Seriye yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Dead Island 2, 21 Nisan’da PC için PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden çıkacak. Oyunun Epic Games fiyatı ise 429 TL.
 
Dead Island 2 çıkış fragmanı
 
 

ikizce-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu