Haber

Resmi Gazete’de 97 adet personel ilanı

Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı çeşitli unvan ve ekiplere işçi alımı yapacaklarını açıkladı.

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı tarafından yapılacak yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre “iletişim asistanı” unvanıyla 30 işçi alımı yapılacak.

Başvurular 19 Aralık – 2 Ocak tarihleri ​​arasında Gazi Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GAZİÖDM) “https://gaziodm.gazi.edu.tr” internet sitesinde yer alan “https://basvuru” duyurusunda yer alan adımlar izlenerek, .gazi “.edu.tr” üzerinden yapılacaktır.Yazılı sınav 5 Şubat Pazar günü saat 10:00’da Ankara’da yapılacaktır.

Ayrıca Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere 59 sözleşmeli korucu ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Başvurular 26-31 Aralık tarihleri ​​arasında “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresinden yapılacaktır. Atanacak iller ve birimler, başvuru şartları ve niteliklerine ilişkin bilgiler kurumun internet sitesinde ilan edilecektir.

Sağlık Bakanlığına bağlı Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü hizmet birimlerinde istihdam.
İlahiyat sınavı sonucuna göre 8 sağlık uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

Başvurular 19-28 Aralık tarihleri ​​arasında “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresi üzerinden yapılacaktır.

Adaylar başvuru koşullarını “https://www.hssgm.gov.tr” adresinden öğrenebilecekler. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu